Frankrijk
LE PIGEONNIER is een huisje van charme en karakter. Het terras, georiënteerd, de rijzende zon, biedt een uitzonderlijk panorama op de groene vallei met, aan de horizon, het kasteel van Biron. . .Website: . . Het hoort bij JEANQUET DE VILLEREAL, prachtige boerderij uit de 18e eeuwse typische Perigord, op 3 hectare bomen en bloemen. 5 onderdak van charme, met inbegrip van...