Dubai lanceert de “grootste luchthaven ter wereld” met een investering van $ 34,8 miljard

27-05-2024
Dubai onthult een ambitieus plan om een nieuwe terminal te bouwen op Al-Maktoum Airport, die is ontworpen om de "grootste luchthaven ter wereld" te worden en tot 260 miljoen passagiers te verwerken.
airport
© Rocker Sta

De heerser van Dubai en premier van de VAE, sjeik Mohammed bin Rashed Al-Maktoum, kondigde op X (voorheen Twitter) aan dat de regering de bouw van de nieuwe passagiersterminal had goedgekeurd voor maar liefst $ 34,8 miljard (128 miljard dirham). De nieuwe luchthaven wordt vijf keer groter dan Dubai International Airport, een van de drukste ter wereld.

Volgens sjeik Ahmed bin Saeed Al-Maktoum, voorzitter van Dubai Aviation City Corporation en CEO van Emirates, zal de eerste fase over 10 jaar worden voltooid en 150 miljoen passagiers per jaar kunnen ontvangen. Al-Maktoum Airport, gelegen aan de rand van Dubai, zal het overnemen van de huidige Dubai International Airport (DXB), waarvan de uitbreiding wordt beperkt door de centrale ligging in de stad.

Nos voyages relatifs à cet article

Geniet ervan!

Dubai & Abu Dhabi Combo: Centara Mirage Beach Resort Dubai 4* / Royal M Resort Abu Dhabi 5*

Dubai

Combinatiereis

Vertrek van

Vertrek op

Vanaf dagen /  nachten

Dubai & Fujairah Combo: Centara Mirage Beach Resort Dubai 4* / Miramar Al Aqah Beach Resort 5*

Dubai

Combinatiereis

Vertrek van

Vertrek op

Vanaf dagen /  nachten

Atlantis De Palm 5*

Dubai

Verblijf

Vertrek van

Vertrek op

Vanaf dagen /  nachten

Combo Dubai - Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4* & Centara Mirage Beach Resort Dubai 4*

Dubai

Combinatiereis

Vertrek van

Vertrek op

Vanaf dagen /  nachten