Beschrijving
o Directe toegang tot het strand
Gratis wifi
o Een kwaliteitsvolle service
Situatie
Het Iberostar Creta Marine ligt aan het strand van de Egeïsche Zee, in het noorden van het eiland Kreta. Het bevindt zich ook vlakbij toeristische attracties zoals Rethymnon en Panormo.
Trouw aan zijn voorouders bewaart hij de traditie en biedt hij een plek waar iedereen die er is zich gewaardeerd voelt.
Het hotel ligt op 65 km van de internationale luchthaven van Heraklion.
Accommodatie
De kamers bieden alles wat u nodig heeft om uw dagen in de zon en aan het strand werkelijk onvergetelijk te maken. Van uw privéterras tot uw badkuip, niets ontbreekt om u echt in de watten te leggen en te genieten van een moment van ontspanning.
- Tweepersoonskamer met uitzicht op de tuin, 20m2, maximale capaciteit 2 volwassenen en 1 kind of 3 volwassenen
- Bungalow met uitzicht op de tuin of zee , 18m2, maximale capaciteit 2 volwassenen en 1 kind of 3 volwassenen
- Familiekamer 32m2, maximale capaciteit: 2 volwassenen en 2 kinderen
Je hebt een tweepersoonsbed, een slaapbank (driepersoonskamer), een badkamer met douche, een haardroger, een balkon of terras, airconditioning, een 32-inch satelliet-tv, een kluisje, een minibar (gratis drankjes), een telefoon en gratis wifi.
Restauratie
Wij bieden een all-inclusive pakket aan:
Het buffet wordt geserveerd in het hoofdrestaurant "DIAS" en biedt Griekse en internationale gerechten aan.
- Vroeg ontbijt van 5.00 tot 7.00 uur* (op reservering)
- Ontbijt = 7:30 - 10:30 uur*
- Lunch = 12:30-14:30 uur*
- Diner = 18:30 - 21:30*
In dit all-you-can-eat buffet vindt u het beste van de Griekse en internationale keuken, met heerlijke gerechten die dagelijks vers worden bereid.
Het hotel beschikt ook over à-la-carterestaurants (eenmaal per kamer per week):
- “ Vegghera ” geopend van 19.00 tot 22.00 uur* op maandag, woensdag en vrijdag - met Kretenzische gerechten.
Deze gezellige taverne serveert traditionele Griekse gerechten.
Geniet van dit restaurant met het all-inclusive arrangement dat u bij reservering boekt.
- " La Laconda ": De perfecte plek als je wilt eten wanneer je maar wilt. Van 10:30 tot 11:30* serveren ze een klassiek laat ontbijt; van 12:30 tot 15:30* kun je à la carte of in buffetvorm lunchen; en van 16:00 tot 17:00* kun je genieten van een snack.
Met een reservering kunt u op dinsdag, donderdag en zaterdag van 19:00 tot 22:00 uur à la carte dineren*.
- “ Mediterranean Thalassa ” geopend van 19.00 tot 22.00 uur* op woensdag, vrijdag en zondag, met à la carte gerechten uit de mediterrane keuken.
Herontdek de Griekse smaken en een selectie gerechten uit verschillende delen van de wereld.
Reserveren is verplicht, er worden extra kosten in rekening gebracht.
Het hotel beschikt over 4 all-inclusive bars die geopend zijn van 10:00 uur tot 24:00 uur*:
- Anatoli Ouzo Snack Bar geopend van 10.00 tot 18.00 uur* (laatste bestelling om 17.45 uur. Geopend van juni tot september)
Snacks met het mooiste uitzicht
- Helios Pool Bar is geopend van 10.00 tot 18.00 uur* (laatste bestelling om 17.45 uur). Letterlijk in het zwembad. Je hoeft het water niet uit om te genieten van een cocktail, een koud broodje of zelfs een donut.
- Saloni Lobby Bar is geopend van 11:00 tot 24:00 uur* (laatste bestelling om 23:45 uur). De zonsondergang vanaf hier zal u sprakeloos maken.
Het all-inclusive pakket omvat frisdranken, tapbier en lokale wijn, standaard warme dranken, espresso, cappuccino en cafeïnevrije koffie, een selectie van standaard lokale en internationale dranken en sterke dranken.
*Tijden zijn bij benadering
Kledingvoorschrift: Mannen dienen in een lange broek, met een overhemd of blouse, en met gesloten schoenen te verschijnen voor het diner.
Voorzieningen en activiteiten
Naast de 3 buitenzwembaden met zout water, 1 verwarmd binnenzwembad (afhankelijk van het weer, kan gesloten zijn vanwege de coronamaatregelen) en het privéstrand (ligstoelen gratis beschikbaar), biedt het hotel een breed scala aan activiteiten en sporten waaraan u op elk moment kunt deelnemen: tafeltennis, beachvolleybal, watervolleybal, waterpolo, aerobics, step-aerobics, yoga, aquagym, darts, jeu de boules, fitnessruimte en onverlichte tennisbanen.
Uw kinderen kunnen genieten van een extra attractie: Star Camp.
Het biedt een innovatief activiteitenprogramma vol plezier en leerzame activiteiten. Star Camp heeft verschillende leeftijdsgroepen. Monkey biedt jungle-avonturen speciaal ontworpen voor kinderen van 4 tot 7 jaar, Dolphin neemt 8- tot 12-jarigen mee naar de onderwaterwereld en Eagle is de perfecte plek voor 13- tot 17-jarigen om hun creativiteit te uiten.
Bovendien heeft het naastgelegen Iberostar Creta Panorama hotel, dat deel uitmaakt van hetzelfde complex, onlangs een gloednieuw watergedeelte geopend, speciaal voor kinderen en tieners, en voorzien van ligstoelen. Dit nieuwe gedeelte is dagelijks geopend (van half mei tot eind september) van 10:00 tot 18:00 uur voor gasten van beide hotels. Een diner is inbegrepen in het all-inclusive arrangement en is ter plaatse beschikbaar.
Voor watersporten, verlichte tennisbanen en duiken gelden extra kosten. Sommige activiteiten kunnen buiten het all-inclusive pakket om kosten met zich meebrengen.
's Avonds organiseert het hotel dansfeesten met livemuziek, shows en strandfeesten.
Daarnaast biedt de spa van het hotel massages en schoonheidsbehandelingen aan waardoor u zich verjongd zult voelen. Het verwarmde binnenzwembad (bij goed weer) en het grote zwembad, omgeven door tuinen, waar zwemmen een waar genot is, bieden ook mogelijkheden tot ontspanning.
Onze mening
Een prachtige en bevoorrechte plek, gelegen in een rustige omgeving aan het strand van Panormo en met uitzicht op 3 privébaaien, waar u heerlijke dagen in alle rust kunt doorbrengen en kunt genieten van gouden zonsondergangen die u zullen ontroeren.
Vluchtinformatie
De vermelde vluchttijden zijn uitsluitend ter informatie en kunnen door de luchtvaartmaatschappij of luchthavenautoriteiten worden gewijzigd.
Uw vluchttijden worden bevestigd: voor de heenreis na ontvangst van de luchthavenvoucher, voor de terugreis direct ter plaatse door onze vertegenwoordiger op de bestemming.
Naast onze vertrekken vanuit Parijs bieden we ook reizen aan vanuit andere regio's in Frankrijk (per trein of vliegtuig). Dienstregelingen en reisarrangementen worden bevestigd na ontvangst van uw reisdocumenten.
De continuïteit van uw reis naar uw eindbestemming wordt rechtstreeks door de luchtvaartmaatschappij gewaarborgd, zelfs in geval van verstoringen op de heen- of terugreis.
De prijs is inclusief
- retourvluchten naar Kreta
- ontvangst en assistentie
- Luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagen (onder voorbehoud van wijzigingen)
- Luchthaven-/hoteltransfers van en naar het hotel
- Accommodatie in een tweepersoonskamer gedurende het gehele verblijf
- Pensioen volgens programma
De prijs is exclusief:
- de aanvraagkosten
- Optionele aanvullende verzekering
- betaalde diensten (activiteiten, excursies, enz.)
- persoonlijke uitgaven
- gebruikelijke fooien
- een toeristenbelasting van 15 EUR per kamer per nacht (ter plaatse in het hotel te betalen)
- maaltijden die niet vermeld staan