Beschrijving
o In een kalme en vredige omgeving
o Een charmante club met zijn typische architectuur
o Op 20 minuten loopafstand van de mooie jachthaven van Porto Ottiolu
Situatie
Het 4-sterrenhotel Janna E Sole heet u welkom in een rustige, natuurlijke omgeving tussen de zee en de bergen. Het is gelegen in het noordoosten van het eiland, vlakbij de Costa Smeralda, op 2 km van het kleine stadje Porto Ottiolu en de jachthaven. De badplaats Budoni, met zijn lange zandstrand, ligt op 4 km afstand en San Teodoro, met zijn restaurants, bars en winkels, op 8 km.
De transfer naar de luchthaven van Olbia, op 40 km afstand, duurt ongeveer 35 minuten. De luchthaven van Alghero ligt op 155 km afstand.
Accommodatie
Deze club in dorpsstijl biedt 286 kamers, verdeeld over verschillende kleine bungalows met één of twee verdiepingen in lokale stijl. Het hele complex is gebouwd in het hart van een prachtig park met mediterrane begroeiing.
U verblijft in een standaardkamer van circa 15 m².
Alle kamers zijn comfortabel en licht, met een balkon of terras, en smaakvol ingericht in lokale stijl. Binnen vindt u alle comfort: een tweepersoonsbed, airconditioning, satelliet-tv, wifi, telefoon, minibar, kluis en een eigen badkamer met douche en haardroger.
Maximale bezetting: 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen.
Restauratie
Uw verblijf is inclusief alles .
Het hoofdrestaurant, La Corte , is zeer ruim, licht en uitnodigend en biedt dagelijks een buffet en vaste menu's met nationale en regionale gerechten, gegrild vlees en pizza's. Er worden wekelijks themadiners georganiseerd met heerlijke lokale specialiteiten.
Ontbijt: Buffet van 7:30 tot 9:30 uur*
Lunch: Buffet van 12:30 tot 14:30 uur*
Diner: Buffet van 19:30 tot 21:30 uur*
Snacks zijn verkrijgbaar van 10:00 tot 18:00 uur.*
Dranken:
Lokale dranken: frisdranken en lokale alcoholische dranken.
Aan de hoofdbar van 10:00 uur 's ochtends tot middernacht*.
In het restaurant bestaat het vaste menu tijdens de maaltijden uit:
Ontbijt, lunch en diner, drankjes tijdens de maaltijden (water en lokale wijn) en een open bar van 10.00 tot 23.00 uur met drankjes die bij het all-inclusive menu zijn inbegrepen (frisdranken, lokale wijnen, lokaal bier, cocktails).
* De vermelde tijden zijn slechts indicatief en kunnen wijzigen.
Overmatig alcoholgebruik is schadelijk voor de gezondheid; drink met mate.
Uitrusting en activiteiten
Een klein openbaar strandje van zand en kiezels (op ongeveer 450 meter afstand, rechtstreeks bereikbaar via een smal pad), en een zandstrand op ongeveer 1500 meter afstand, bereikbaar vanaf half mei met een gratis pendelbus, zijn voorzien van parasols en ligstoelen.
Er zijn vier buitenzwembaden beschikbaar (twee familiebaden, een bad alleen voor volwassenen en een kinderbad). Strandhanddoeken zijn tegen een toeslag en met een borg verkrijgbaar.
Voor de sportievelingen beschikt het complex over twee jeu de boules-banen en een tafeltennisruimte.
Een animatieteam verzorgt de activiteiten, zowel overdag als in het dorp: spelletjes, sporttoernooien, danslessen, aquarobics, avondshows en cabaret. Er is ook een miniclub voor kinderen en een volledig uitgeruste speeltuin.
Andere activiteiten in de buurt (tegen extra kosten): duikcentrum, paardrijden, karten.
Goed om te weten
Voor al uw vragen over autoverhuur ter plaatse staat ons receptiepersoneel tot uw beschikking.
Strandhanddoeken zijn te huur voor 6 euro per stuk, met een borg van 10 euro en 4 euro per omruiling.
Uitchecken is om 10:00 uur en inchecken is mogelijk vanaf 14:00 uur.
Toeristenbelasting voor gasten van 12 jaar en ouder: €2 in april, mei, juni, september en oktober, en €3,50 in juli en augustus. Het tarief geldt per persoon per nacht en dient ter plaatse in het hotel te worden betaald.
Onze mening
Het 4-sterrenhotel Janna E Sole , met zijn prachtige uitzicht op de zee en het dennenbos, belooft een ontspannende en verkwikkende familievakantie. Gelegen nabij het kleine stadje Porto Ottiolu, dicht bij de beroemde Costa Smeralda, is het tevens het ideale vertrekpunt om de vele verborgen pareltjes van het eiland te ontdekken.
Vluchtinformatie
De vermelde vluchttijden zijn uitsluitend ter informatie en kunnen door de luchtvaartmaatschappij of luchthavenautoriteiten worden gewijzigd.
Uw vluchttijden worden bevestigd: voor de heenreis na ontvangst van de luchthavenvoucher, voor de terugreis direct ter plaatse door onze vertegenwoordiger op de bestemming.
Naast onze vertrekken vanuit Parijs bieden we ook reizen aan vanuit andere regio's in Frankrijk (per trein of vliegtuig). Dienstregelingen en reisarrangementen worden bevestigd na ontvangst van uw reisdocumenten.
De continuïteit van uw reis naar uw eindbestemming wordt rechtstreeks door de luchtvaartmaatschappij gewaarborgd, zelfs in geval van verstoringen op de heen- of terugreis.
De prijs is inclusief
- retourvluchten naar Sardinië
- ontvangst en assistentie
- Luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagen (onder voorbehoud van wijzigingen)
- Luchthaven/hotel transfers heen en terug
- Accommodatie in een tweepersoonskamer gedurende het gehele verblijf
- het basispensioen
De prijs is exclusief
- Aanmeldingskosten
- Optionele aanvullende verzekering
- Betaalde diensten (activiteiten, excursies, enz.)
- Maaltijden en drankjes die niet in het all-inclusive pakket zijn inbegrepen.
- Persoonlijke uitgaven
- Gebruikelijke tips
- Toeristenbelasting voor personen van 12 jaar en ouder: €2 in april, mei, juni, september en oktober, en €3,50 in juli en augustus. Het tarief geldt per persoon per nacht en dient ter plaatse in het hotel te worden betaald.
- Bagagevrijstelling (tenzij anders vermeld bij het kiezen van uw vlucht)
- Alles wat niet vermeld staat onder "deze prijs is inclusief"