Verblijf

Atlantis De Palm 5*

Dubai, Verenigde Arabische Emiraten

Prijs per persoon vanaf

1504€

5 Dagen / 3 Nachten

Vertrek vanuit
Brussel
Vertrek op
06-09-2027

Beschrijving

  • Onbeperkte toegang tot Aquaventure Park
  • Een luxe hotel
  • Een gevarieerd restaurant

Situatie


Het 5-sterrenhotel Atlantis The Palm , dat als het kasteel van Doornroosje op de punt van de halvemaanvormige strook palmbladeren van het kunstmatige eiland voor de kust van Dubai ligt, lijkt rechtstreeks uit een droom te komen. Vooral wanneer de omgevingswarmte het in mist hult en de zee als een fata morgana laat glinsteren. Roze en oranje, met torens en een immense Arabische poort in het hart, is het een werkelijk prachtig gezicht. Het hotel is bereikbaar via de weg en een tunnel, of met een monorail die zachtjes tussen het hotel en het waterpark landt. Gelegen op meer dan 5 kilometer van de kust, blijft het hotel gespaard van de gebruikelijke overlast van Dubai (bouwplaatsen, baggerwerkzaamheden, enz.). Het strand, aan de binnenlagune, biedt een opmerkelijke wateroppervlakte met uitzicht op de privé-villa's en de stad, waarvan de skyline dag en nacht te bewonderen is. De luchthaven van Dubai ligt op 45 minuten afstand. De luchthaven van Abu Dhabi, niet veel verder, is ook een optie. Het winkelcentrum Mall of the Emirates en de fantastische attractie Ski Dubai liggen op 15 minuten afstand. Het stadscentrum ligt op een half uur afstand.

Accommodatie


Het hotel, genaamd Royal Towers, is 100 meter hoog en telt 1539 kamers en suites, waarvan de meeste met elkaar verbonden zijn (eindelijk een hotel speciaal ontworpen voor gezinnen), en die allemaal uitzicht bieden op zee, aan de kant van de Perzische Golf of aan de kant van Jumeirah.
Ontworpen door professionals, zijn ze mooi, functioneel en prettig om in te wonen.
Vloerbedekking, zachte en comfortabele meubels, een kleurenpalet van gebroken wit en beige met kleuraccenten – het is pure ontspanning, zoals alleen Amerikanen dat kunnen. Een minibar met een handig apart vakje om uw aankopen, broodjes, drankjes, enz. gekoeld te bewaren, een flatscreen-tv met satellietontvangst (TV5), een dock voor mp3-spelers, wifi, een kluisje en koffie- en theefaciliteiten zijn aanwezig. De kamers met tussendeur zijn gescheiden door twee perfect geluiddichte deuren.
Deluxe kamers (324 kamers) 45m² Met twee tweepersoonsbedden (140 cm) of een kingsize bed (2 m), geschikt voor twee volwassenen en twee kinderen of drie volwassenen, afhankelijk van de configuratie. Naast het zeer comfortabele bed beschikt elke kamer over een bureau, wifi of internet via een kabel (tegen betaling), een moderne ladekast en een grote zilveren spiegel. De badkamers zijn grotendeels open (of afgesloten) met de slaapkamer dankzij een systeem van schuifpanelen, zodat u van het uitzicht kunt genieten. Ze zijn perfect uitgerust: douche en bad, apart toilet, föhn, badjassen en slippers, handdoekverwarmer en toiletartikelen van uitstekende kwaliteit. Extra's: strijkijzer en strijkplank, en strandslippers in de kledingkast.
Houd er rekening mee dat het mogelijk is om naast de 2 kinderen en 2 volwassenen ook een kinderbedje bij te plaatsen.
Ocean Deluxe Kamers (451 kamers) 45m² Dezelfde voorzieningen als de Deluxe kamers, plus een volledig uitzicht op zee.
Palm Beach Deluxe Kamers (402 kamers) 45m² Dezelfde voorzieningen als de Deluxe Kamers. Het uitzicht strekt zich uiteraard verder uit en omvat (aan de Jumeirah-zijde) het unieke panorama van de palmbos en de kust.
In deze drie categorieën hebben tweepersoonskamers geen balkon, maar een openslaande deur met een balustrade, wat de Engelsen een "Frans balkon" noemen – ga er maar aan staan! Die Britten zijn sluw! Tweepersoonskamers met een tweepersoonsbed hebben echter wel een balkon.
Imperial Club Rooms (195 kamers) 45m²
Ze bevinden zich tussen de 11e en 15e verdieping van de Oostvleugel (Sunrise). Een paar extraatjes in de kamer: luxere toiletartikelen, parasols... maar bovenal, 2 toegangsmogelijkheden tot de Imperial Club Lounge: een privéruimte van 513 m² op de 12e verdieping van de Oosttoren en een andere, speciaal voor de begane grond van de Westtoren, waar de incheckformaliteiten bij aankomst plaatsvinden, waar 's ochtends een continentaal ontbijt wordt geserveerd, gedurende de dag verfrissingen en snacks verkrijgbaar zijn en 's middags laat en 's avonds cocktails worden geserveerd.

Internetstation (gratis toegang). Kranten, tijdschriften en bibliotheek. Terras met rookgedeelte.

Atlantis Kids Club is gratis toegankelijk van 11:00 tot 18:00 uur.

Gratis toegang tot het strand van de Imperial Club.

Restaurants en bars


Zoals we aan het begin van het hoofdstuk al zeiden, is het qua gastronomie een paradijs! En een sterrenhemel... Michelin.
Onze landgenoot Michel Rostang heeft een Parijse brasserie die authentieker is dan het origineel. Je kunt op hem vertrouwen als het gaat om stevige, rustieke gerechten. De Japans-Amerikaanse chef-kok Nobu heeft een werkelijk schitterende eetzaal geërfd met fascinerende gewelfde houten plafonds. In samenwerking met Robert De Niro presenteert hij daar zijn Japans-Amerikaanse fusionkeuken, soms aangevuld met Arabische smaken.
Een trattoria draait om een pizzaoven zoals je die waarschijnlijk nog nooit eerder hebt gezien. Giorgio Locatelli, een andere chef-kok met een Michelinster, verwent de gasten natuurlijk met Italiaanse smaken. Onze favoriet is Ossiano, onder leiding van de opmerkelijke Spaanse chef-kok Santi Santamaria. Hij bereidt de beste vis uit de Golf en de vangst van over de hele wereld, die diezelfde dag nog via de luchthaven van Dubai wordt aangevoerd. Het restaurant is magnifiek en biedt uitzicht op het aquarium. Een spektakel, zowel op je bord als voor je ogen. Reken voor al deze restaurants op ongeveer 50 euro per persoon (speciale prijzen voor kinderen). Bij Ossiano is het, zoals je met vis kunt verwachten, iets duurder.
Het hoofdrestaurant, waar u kunt genieten van een gigantisch en verfijnd ontbijtbuffet, heet Kaleidoscope. Er worden bij elke maaltijd weelderige buffetten geserveerd. Het slim ontworpen restaurant, dat plaats biedt aan 500 personen, voelt nooit aan als een "kantine", zoals zo vaak elders het geval is. Hier zijn intieme ruimtes, afscheidingen en hoekjes gecreëerd; en er is een terras voor zonnige dagen. Dat wil zeggen... ook in de winter! Het buffet kost 35 euro. Halve prijs voor kinderen. Zij zullen dol zijn op de kleine lopende band, in sushibarstijl, met antipasti of desserts.
Voeg daar een New Yorkse steakhouse, Seafire, Levantine voor mezze, Nasimi, het chique en trendy Saffron met uitzicht op de Golf en nog veel meer aan toe. Naast een ijssalon, een paar snack- en fastfoodopties, buiten, bij het zwembad of in het waterpark, biedt Atlantis de meest uitgebreide gastronomische ervaring van Dubai.
Talrijke bars met verschillende sferen, waaronder zelfs een waterbar in dit land waar dat soms node ontbreekt!
Tot slot is er N'Dulge, een enorme nachtclub in The Avenues met een buitenterras. In The Avenues vind je zo'n twintig boetieks van juweliers en ontwerpers die de meest prestigieuze luxemerken vertegenwoordigen.

Sport en vrije tijd


Aan weerszijden van het complex ligt een fijn zandstrand van 1,4 km.
Je kunt ook genieten van sportactiviteiten zoals windsurfen, kajakken en Optimistzeilen; er zijn geen gemotoriseerde activiteiten gepland, zodat het water zo helder mogelijk blijft.

Twee zwembaden met ligstoelen, naar onze smaak een beetje krap. Het ene zwembad lijkt rustiger dan het andere.

Ook op het strand vind je ligstoelen en parasols, weliswaar dicht op elkaar, maar niets belet je om je in een hoekje terug te trekken, in complete of bijna complete eenzaamheid.

Unieke en sensationele attracties :

Een van de topattracties is de langverwachte Ambassador Lagoon: een immens onderwaterhabitat waar 65.000 vissen en andere waterdieren samenleven, waaronder manta's en haaien die door gigantische ramen bewonderd kunnen worden.

Ook de Verloren Kamers: geïnspireerd door de mythe van Atlantis. Een labyrint van tunnels om het onderwaterleven van dichtbij te ontdekken in aquaria vol met allerlei wezens uit de onderwaterwereld en om te verdwalen in de ruïnes van de mythische verzonken stad. Een kwallenaquarium dat op zichzelf al een kunstwerk is.

Het enorme waterpark "Aquaventure" van 17 hectare biedt een veelheid aan attracties, waaronder gigantische glijbanen, zwembaden en opblaasbare banden om van een 2 kilometer lange golfrivier af te glijden. Genoeg om kinderen een tijdje te vermaken.

In het hart van het waterpark bevindt zich de Ziggurat-tempel, een gedurfde historische interpretatie maar tegelijkertijd een echte attractie: 30 meter hoog met 7 glijbanen, waarvan 2 gesloten en transparant zijn; de meest waaghalzen storten zich er als het ware met haaien vanaf!

De gelukkige eigenaar, de heer Kerzner, een visionaire Zuid-Afrikaan, steunt een stichting voor de bescherming van de zee. Binnen dit kader biedt Atlantis educatieve activiteiten aan die gericht zijn op de bescherming van dolfijnen.

Ongeveer dertig zeezoogdieren van de Salomonseilanden leven daar sinds oktober 2007 in alle rust. Het is nu mogelijk om ze in ondiep water te observeren, ze te aaien terwijl je tot je middel onder water bent, of ze zelfs te benaderen in lagunes van 1 tot 3 meter diep of langs het fijne zandstrand "Dolphin Bay".

Een magisch moment waarop bezoekers, onder begeleiding van professionals, kunnen communiceren met deze bijzondere zoogdieren. Het zal ongetwijfeld de meest ontroerende ervaring van de reis zijn, voor alle leeftijden.

Voor de "Deep water Interaction"-activiteit, waarbij je met dolfijnen kunt zwemmen, moet je goed kunnen zwemmen en 30 minuten zonder ondersteuning in diep water kunnen blijven (ongeveer 170 euro).

De "Interactie in ondiep water" houdt in dat je dolfijnen aanraakt en met ze speelt terwijl je in ondiep water staat (ongeveer 130 euro).

Het is aan te raden om van tevoren te reserveren.

De genoemde prijzen zijn slechts indicatief en gelden alleen voor hotelgasten.

Nieuw !

Aquaventure Park heeft een nieuwe attractie: de Toren van Poseidon, een 40 meter hoge constructie met diverse waterglijbanen, waaronder de grootste ter wereld (uiteraard, we zijn in Dubai), waar kinderen en volwassenen zich samen kunnen vermaken of elkaar kunnen uitdagen.

Atlantis, The Palm, dat hard op weg is om een van de wereldleiders op het gebied van onderwaterbeleving te worden, heeft onlangs de nieuwe activiteit "Shark Safari" gelanceerd in het Aquaventure-waterpark.

Je hoeft geen ervaren duiker te zijn om deel te nemen aan dit buitengewone avontuur en de onderwaterwereld te verkennen, dankzij het Sea Trek-systeem dat speciaal is ontworpen om het comfort, de veiligheid en de betrouwbaarheid van duikers te garanderen.

De safari, toegankelijk voor iedereen (van 7 tot 77 jaar), duurt 20 minuten en biedt de mogelijkheid om te zwemmen tussen zwartpuntrifhaaien, gemarmerde roggen en andere kleurrijke exotische vissen. Dit kost 275 AED (ongeveer 55 EUR) per persoon. Ook is er de mogelijkheid om de roggen te voeren (175 AED - ongeveer 35 EUR), zowel voor hotelgasten als bezoekers, en worden er duikcursussen aangeboden voor meer ervaren duikers, waaronder een training in haaienbewustzijn (1.600 AED of 320 EUR).

Het Ultimate Dive-pakket omvat twee duiken van 30 minuten en de mogelijkheid om roggen te voeren. Drankjes en lunch (Arabische mezze) zijn ook inbegrepen voor een prijs van AED 2.500 (ongeveer EUR 500) per persoon.

De genoemde prijzen zijn slechts indicatief.

Voor kinderen en tieners :

Omdat Atlantis zich voornamelijk richt op gezinnen, worden kinderen als royalty behandeld en zijn veel attracties speciaal voor hen ontworpen. De Atlantis Kids Club, een leuke en leerzame miniclub met talloze workshops over wetenschap en natuur, verwelkomt kinderen van 3 tot 12 jaar. Er is een klimmuur, spelconsoles en computers beschikbaar, die zowel educatieve als vermakelijke programma's aanbieden.

Een andere club, speciaal voor kinderen en jongeren van 12 tot 17 jaar, biedt hen de mogelijkheid om elkaar te leren kennen, te kletsen, films te kijken en videogames te spelen.

Ze hebben de beschikking over een popcornmachine, een hotdogmachine, een sapbar en frisdranken.

Let op: hoewel de toegang tot het waterpark en de "Lost Chambers" gratis is voor inwoners, geldt dit niet voor de kinderclubs: die kosten ongeveer 20 euro per uur of 60 euro per dag. Ze zijn zeer goed uitgerust, dus het kan lastig zijn om de kinderen eruit te krijgen. En dan heb ik het nog niet eens over de tieners!

Gelukkig vormen het waterpark en "Lost Chambers" een goed alibi.

Spa :

Een gezonde geest in een gezond lichaam: hoe kunnen we tegenwoordig leven zonder een spa? Atlantis Spa, verdeeld over twee verdiepingen, beschikt over 27 massageruimtes, VIP-suites, privétuinen om te ontspannen, evenals een (gratis en fantastisch) fitnesscentrum en yogastudio.

Onze mening


Schitterend. Extravagant. Een speelse visie gecombineerd met een benadering van de waterrijke omgeving. Een goede reden om met uw gezin Dubai te bezoeken en een stijlvolle vakantie te beleven.

Vluchtinformatie


De vermelde vluchttijden zijn uitsluitend ter informatie en kunnen door de luchtvaartmaatschappij of luchthavenautoriteiten worden gewijzigd.
Uw vluchttijden worden bevestigd: voor de heenreis na ontvangst van de luchthavenvoucher, voor de terugreis direct ter plaatse door onze vertegenwoordiger op de bestemming.

Naast onze vertrekken vanuit Parijs bieden we ook reizen aan vanuit andere regio's in Frankrijk (per trein of vliegtuig). Dienstregelingen en reisarrangementen worden bevestigd na ontvangst van uw reisdocumenten.
De continuïteit van uw reis naar uw eindbestemming wordt rechtstreeks door de luchtvaartmaatschappij gewaarborgd, zelfs in geval van verstoringen op de heen- of terugreis.

Toeristenbelasting


De autoriteiten van de Verenigde Arabische Emiraten heffen een toeristenbelasting in de vorm van een dirham. Deze toeristenbelasting is van toepassing op hotels, appartementen en vakantiehuizen in Dubai (Dubai City, Jumeirah en Jebel Ali), Abu Dhabi en Ras Al Khaimah. De belasting wordt per kamer per nacht berekend, afhankelijk van het type en de categorie accommodatie. Bovendien moet de belasting bij aankomst in de lokale valuta, de AED, worden betaald.

De prijs is inclusief


  • Retourvluchten naar Dubai*
  • Ontvangst en assistentie
  • Luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagen (onder voorbehoud van wijzigingen)*
  • Luchthaven/hotel transfers heen en terug*
  • Verblijf in een tweepersoonskamer gedurende het gehele verblijf.
  • Het basispensioen
*Indien u gekozen heeft voor een pakket zonder vervoer, zijn vluchten en transfers niet inbegrepen.

De prijs is exclusief


  • Aanvraagkosten
  • Optionele aanvullende verzekering
  • Betaalde diensten (activiteiten, excursies, enz.)
  • Persoonlijke uitgaven
  • Gebruikelijke tips
  • Eventuele vertrekbelastingen, toeristenbelasting (ter plaatse te betalen in het hotel) en visumkosten (voor verblijven langer dan 30 dagen) zijn niet inbegrepen.
Als u voor een pakket zonder vervoer heeft gekozen, zijn vluchten en transfers niet inbegrepen.

Volgende vertrekken

  • Brussel
  • Rijsel
  • Luxemburg
  • Parijs
  • 10-2026
  • 11-2026
  • 12-2026
  • 01-2027
  • 02-2027
  • 03-2027
  • 04-2027
  • 05-2027
  • 06-2027
  • 07-2027
  • 08-2027
  • 09-2027
  • 4J2N
  • 5J3N
  • 6J4N
  • 7J5N
  • 8J6N
  • 9J7N
  • 12J10N
  • 14J12N
  • 16J14N
  • Woensdag 01-09-2027

    1554€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Donderdag 02-09-2027

    1608€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Vrijdag 03-09-2027

    1607€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Zaterdag 04-09-2027

    1607€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Zondag 05-09-2027

    1608€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Maandag 06-09-2027

    1504€

    5J/3N Brussel
    Boeken
  • Dinsdag 07-09-2027

    1547€

    5J/3N Brussel
    Boeken

Geografische ligging

Mis niets!

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontdek onze nieuwe aanbiedingen, onze artikels en al onze tips voor je vertrek.