In het hart van Redu, het Boekendorp en één van de ‘Mooiste Dorp van Wallonië’ in de Belgische Ardennen

Een permanente tentoonstelling, maar niet alleen dat…
Het Mudia is een museum in een nieuw genre: op mensenmaat en open voor iedereen. Je vindt er grote namen uit de schilder-, beeldhouw- en tekenkunst, maar ook uit de fotografie en het stripwereld. Dankzij een unieke scenografie – die tegelijk inventief, educatief, interactief en speels is – kan je je als bezoeker verwonderen over een geheel van kwalitatieve werken van beroemde kunstenaars. Veronese, Brueghel, Ensor, Klimt, Rodin, Modigliani, Giacometti, Kandinsky en Picasso bijvoorbeeld, maar ook minder bekende kunstenaars zoals Klee en Spilliaert.
© DENYS SCHELFHAUT
Een vernieuwend museum voor klein en groot
Het Mudia brengt de belangrijkste kunstvormen samen in een chronologisch parcours, afgewisseld met interactieve zuilen en een uniek animatiefilmpje, ‘De rivier van de kunsten’, waarmee je de diversiteit en rijkdom van de kunststromingen ontdekt. Een uitstekende manier om het bezoek in te leiden of af te sluiten.
© DENYS SCHELFHAUT
Waar wacht je nog op om ernaartoe te gaan?!
Museum Mudia is open van woensdag tot vrijdag van 10 tot 17 uur tijdens de schoolperiode en van 10 tot 18 uur in het weekend, elke dag tijdens de schoolvakanties en op feestdagen (behalve op 25 december en 1 januari). Het museum is voorzien op personen met beperkte mobiliteit (lift, helling).
www.mudia.be